Pielęgnacja
Terenów
Zielonych
Home
/ O firmie

Ogrody Vierra - dawniej Kraina Zieleni

Od wielu lat projektujemy, zakładamy i pielęgnujemy ogrody.

Współpracę z klientami, zawsze rozpoczynamy od dokładnego poznania ich potrzeb i oczekiwań, oraz możliwości, jakie daje teren, który pragną zagospodarować. Na tej podstawie przygotowujemy projekt, a kiedy zostanie zaakceptowany – zakładamy ogród.

  • Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu realizacja przebiega szybciej oraz wykwalifikowanymi pracownikami, którzy bardzo starannie wykonują wszystkie prace.
  • Do nasadzeń wykorzystujemy rośliny z własnej uprawy, dzięki czemu jesteśmy pewni ich wysokiej jakości.
  • Zawsze wybieramy materiały znanych i sprawdzonych marek, ponieważ wiemy, że to jedyna gwarancja doskonałego efektu na długie lata.

Naszym największym atutem jest kompleksowość usług.

Oprócz projektowania i urządzania ogrodów montujemy także automatyczne systemy nawadniania, zakładamy trawniki, budujemy m.in. altany, pergole i tarasy. Stawiamy murki, brukujemy ścieżki i podjazdy, a także wykonujemy oczka wodne, fontanny oraz montujemy oświetlenie. Do tego świadczymy pełen zakres usług pielęgnacyjnych.

Zobacz naszą ofertę

Podejmujemy różne wyzwania!

Specjalizujemy się w urządzaniu ogrodów przydomowych, chętnie podejmujemy jednak także inne wyzwania. Projektujemy ogrody otaczające budynki użyteczności publicznej, place zabaw, biurowce oraz hotele czy restauracje. Obszar, na którym działamy to głównie Śląsk. Nasze realizacje można spotkać w takich miastach jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląsk, Tychy, Mikołów, Będzin, Dąbrowa Górnicza oraz Sosnowiec.

O firmie nr 1 O firmie nr 2 O firmie nr 3 O firmie nr 4 O firmie nr 5 O firmie nr 6 O firmie nr 7 O firmie nr 8 O firmie nr 9 O firmie nr 10 O firmie nr 11 O firmie nr 12